Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl s doskou z recyklovaného dreva 200 cm Country

Výrobca: Neyt
Kód: ACT0277-2018
nedostupné
795,94 €
477,56 €
-40%

Parametre produktu

Farba: dub
Výška (cm): 75
Šírka (cm): 100
Dľžka (cm): 200
Hmotnosť: 65 kg
Materiál: recyklované drevo, masív dub
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: dánsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Veľký jedálenský stôl z masívu pre veľkú rodinu

Dánsky výrobca predstavuje ako limitovanú edíciu jedálenský stôl z dubového dreva s dĺžkou až 200 cm. Jedálenský stôl pre početnejšiu rodinu, ktorá môže tráviť chvíle pohromade. Drevo ako materiál samo o sebe dokáže vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru, ktorá je u stolovania dôležitá. Kvalitný materiál aj spracovanie v spojení s akčnou cenou, to je výhodný nákup a príležitosť, ako zaobstarať "poriadny", stabilný stôl.

Dubové drevo bolo pre výrobu jedálenské plochy recyklované, konštrukcia stola je z celých kusov dreva. Povrchová úprava prírodnými olejmi, ktoré chráni povrch. Aj napriek tomu a predovšetkým z dôvodu použitého materiálu dubového dreva, je potrebné byť pri užívaní stola obozretný. Odporúčame nepokladať na jedálenskú plochu horúce predmety, ani ostré, aby nedošlo k nevzhľadnému poškodeniu. Dodanie stola v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Acton Company
Spoločnosť Acton je Dánskou spoločnosťou založenou v roku 1981, ktorá si vďaka svojim atraktívnym konceptom a silným hodnotám vybudovala silnú reputáciu po celom svete za relatívne krátku dobu. Dnes patrí medzi najväčších dodávateľov nábytku v Európe a medzi ich zákazníkmi sa radia tie najväčšie značky v predaji nábytku.

Alternatívny tovar

Jedálenský stôl 200 cm Lood dub

Jedálenský stôl 200 cm Lood dub

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
435,41 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte