Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl s úložným priestorom, ostrovček do kuchyne Copper

Výrobca: PRS
Kód: PRS0074-2020
  • dizajn s využitím ako ostrovčeku v kuchyni
  • možnosť využitia aj ako vyvýšeného jedálenského stola
  • získate množstvo úložného priestoru navyše
  • získate netradičný dizajn, ktorý úplne zmení ráz vašej kuchyne
nedostupné
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
300,67 €

Parametre produktu

Výška (cm): 90 cm
Šírka (cm): 110 cm
Hľbka: 67 cm
Hmotnosť: 42 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Farba: dub, čierna
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Unikátny dizajn s multifunkčným využitím do vašej kuchyne

Nápad francúzskeho výrobcu, navyše za veľmi dostupnú cenu, sa nám naozaj páči. Diel nábytku, ktorý v kuchyni môžete využiť ako praktický ostrovček na prípravu jedál, alebo nábytok, ktorý vám tiež poslúži ako vyvýšený stôl k rýchlemu občerstveniu, alebo na raňajky. V každom prípade ide o veľmi unikátny a originálny dizajn, s ktorým ako prvý prichádza práve francúzsky výrobca.

Ostrovček v kuchyni má široké uplatnenie a tak ak vám to priestor vašej kuchyne dovolí, rozhodne tento diel nábytku odporúčame zaobstarať. Získate nielen unikátny ostrovček, ktorý úplne zmení ráz vašej kuchyne, ale aj množstvo úložného a odkladacieho priestoru navyše. Výrobca zvolil rovnako veľmi trendy spojenie odtieňov, imitácia svetlého dreva dub a čiernej. Dizajn je veľmi nadčasový, využitie naozaj maximálne. Poteší vás určite aj kvalita, ktorá je daná nielen precíznou výrobou, ale aj hrúbkou laminátové dosky až 30 mm. Náročná nie je ani montáž. Originálny dizajn francúzskeho výrobcu nás vždy bude milo prekvapovať a veríme, že vo vašich domovoch splní všetky očakávania.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte