Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Knižnica, regál PRO-168-2

Výrobca: Trasman
Kód: TRS0081-2019
  • výška 160 cm, šírka 100 cm, hĺbka 25 cm
  • rozmer medzi policami 36,2 cm
  • hrúbka materiálu 25-30 mm
  • povrchová úprava dyhou, reliéfna štruktúra
nedostupné
143,31 €

Parametre produktu

Farba: dub žíhaný
Výška (cm): 160 cm
Šírka (cm): 100
Hľbka: 25
Materiál: laminátová doska 19, 30 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Limitovaná edícia, ponuka španielskeho výrobcu za bezkonkurenčnú cenu

Časovo obmedzená ponuka veľmi nekonvenčného dizajnu, ktorý bude ozdobou každej miestnosti a nielen to. Regál je veľmi praktický a predovšetkým kvalitný, o čom svedčí aj hrúbka dosky. Materiál laminátové dosky s hrúbkou 25-30 mm svedčí o kvalitnom spracovaní rovnako, ako povrchová úprava dyhou s reliéfnym povrchom a nie obyčajnou, nalepenou papierovou fóliou.

Moderný regál, či ak chcete knižnica v jednoduchých líniách veľmi prakticky doplní priestor nielen obývacej izby a kancelárie, ale aj zbytočne prázdny kút kdekoľvek v miestnosti a v akomkoľvek interiéri. V ponuke španielskeho výrobcu si môžete vybrať hneď z niekoľkých dizajnov moderných regálov, ktoré za bezkonkurenčnú cenu v limitovanej edícii určite poteší nejedného z vás.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Poschodové postele všeobecne z ponuky španielskeho výrobcu sa stali tými najobľúbenejšími v našej exkluzívnej ponuke. Sme preto veľmi radi, že práve na našich stránkach vám môžeme tento nádherný tovar a predovšetkým tiež kvalitný ponúknuť. Popularita španielskeho nábytku spočíva v jednoduchosti, efektivite a širokej ponuke odtieňov.


Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredia predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu dlhodobá a je rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte