Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda čierna s posuvnými dvierkami Izzy

Výrobca: DME-Francie
Kód: DME00144-2023
  • výška 104,2 cm, šírka 80 cm, hĺbka 35,5 cm
  • materiál, laminát 15 mm
  • komoda policová, ponuka ďalších dielov v kolekcii
  • francúzsky výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
202,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 102 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 35,5 cm
Počet balíkov: 1 ks
Hmotnosť: 28 kg
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: laminátová doska 15 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Komoda s posuvnými dvierkami, ideálne tam, kde nie je veľa priestoru

Nábytok všeobecne, ktorý ponúka spôsob otvorenia posunutím dvierok a nie klasickým otvorením, to je vhodná voľba do malej izby, kde nie je veľa priestoru. Komod, ktoré ponúkajú ako spôsob otvorenia posunutia dvierok nie je v ponuke veľa a tak sme radi, že ďalší z niekoľkých kúskov môžeme predstaviť. Vhodná, či užitočná, ako botník v predsieni, alebo úložný priestor v kancelárii, spálni, či detskej izbe. Ale umiestnenie komody je na vás a vzhľadom na dizajn je naozaj veľmi flexibilný. V našej ponuke komôd, naprieč stránkami, to sú designy finančne náročné, ale aj komody, ako v tomto prípade, ktoré zaobstaráte za veľmi nízku cenu. Komoda v obľúbenom čiernom prevedení v spojení s imitáciou dreva svetlý dub, minimalistický dizajn nenáročný na výrobu, usporiadanie políc a posuvné dvierka, to všetko pozitívne obstarávaciu cenu ovplyvňuje. Materiálom na výrobu komody sa stala laminátová doska a francúzsky výrobca, predstavuje v kolekcii Izzy, celý rad ďalšieho nábytku. Od komôd, až po nočné stolíky.

Možno si tak v identickom dizajne vybaviť kompletný interiér za dostupnú cenu, taktiež detskú izbu, alebo spálňu, pretože ponuka postelí do spálne, ale aj detských postelí v čiernom odtieni je jedna z najväčších. Pokiaľ začínate bývať a nechcete do vybavenia interiéru príliš investovať, kolekcia Izzy, je jednou z dostupných možností.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.


Súvisiaci tovar

Skladom Skladom
20%
Posteľ s nadstavcom Life single large black

Posteľ s nadstavcom Life single large black

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
694,52 €
555,62 €
Úložná komoda Izzy-Life black

Úložná komoda Izzy-Life black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
243,43 €
Šatníková skriňa Izzy-Life medium black

Šatníková skriňa Izzy-Life medium black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
345,81 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte