0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Connect 3024CO4T

Výrobca: PRS
Kód: PRS00194-2016
125,22 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 90 cm
Šírka: 86 cm
Hľbka: 46 cm
Hmotnosť: 38 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminát 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: buk iseo-tmavo sivá
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Návod na montáž

Moderná komoda do spálne

V kolekcii nábytku do spálne Connect predstavuje francúzsky výrobca široký výber z ponuky samostatných dielov. Jedným z tradičných dielov pre vybavenie spálne je aj komoda, v tomto prípade so štyrmi zásuvkami. Moderný, veľmi elegantný dizajn tiež vďaka kontrastnému spojeniu odtieňov. Z kolekcie si dovoľujeme zvlášť upozorniť tiež na veľmi praktickú posteľ, ktorú môžete kúpiť s tromi zásuvkami a nadstavcom. Súčasťou nadstavca je potom ľad osvetlenie a bezdrôtová nabíjačka mobilných aplikácií. A veľmi netradičný a v našej ponuke nábytku do spálne ojedinelej je možnosť obstarania v tejto kolekcii tiež televíznej steny do vašej spálne. Viac už napovedia ilustračné fotografie.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu nábytku. Materiálom pre výrobu komody sa stala laminátová doska s hrúbkou 18 mm. Dodanie komody v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.