Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Komoda do spálne Siena H87.160

Výrobca: Gaut
Kód: GA0044-2015
393,02 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: bielená borovica
Výška (cm): 74 cm
Šírka (cm): 122 cm
Hľbka: 46 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Komoda, tradičný diel v interiéri spálne

Komody sa stali už neoddeliteľnou súčasťou vybavenia interiéru spálne. V kolekcii Siena od francúzskeho výrobcu nájdete široký výber samostatných dielov pre zostavenie spálne a komoda samozrejme nechýba. Okrem prevedenie komody s tromi zásuvkami si môžete ešte vybrať komody so štyrmi zásuvkami. Dizajn je veľmi moderný, úchytky vytvorené reliéfnym spracovaním laminátové dosky. Odtieň bielené borovice je vhodným riešením pre tmavšie interiéry bez slniečka.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na prvotriednu kvalitu. Nábytok do spálne je certifikovaný, dodávaný v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Materiálom pre výrobu daných dielov sa stala laminátová doska s hrúbkou od 18 do 25 mm. Niektoré z hrán zakončené systémom abs. Doprava zadarmo po celej republike.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Zariaďujeme spálňu z ponuky dielov

Na stránkach nábytok Aldo vždy ponúkame aj zostavy spální s možnosťou výberu z ponuky samostatných dielov. Každý tak môže pristúpiť k zariadeniu spálne individuálne podľa veľkosti miestnosti a podľa vlastných potrieb. Kolekcia Siena ako jedna z mála ponúka možnosť výberu z viacerých dielov a tak v ponuke nájdete dva rozmery pre posteľ, dve komody, dva typy nočných stolíkov a tiež môžete vybrať z dvoch prevedení šatníkových skríň. A rozdiel je potom medzi danými diely predovšetkým v rozmeroch. Kolekcia Siena tak ponúka možné zariadenie spálne v malom i veľkom interiéri.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšiu, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Tiež venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka tiež certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.