0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda do spálne Siena H87.165

Výrobca: Gaut
Kód: GA0043-2015
370,12 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 96 cm
Šírka: 77 cm
Hľbka: 46 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Farba: bielená borovica
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná komoda do spálne

Je už pravidlom, že komody sú súčasťou vybavenia interiéru takmer každej spálne. V kolekcii Siena od francúzskeho výrobcu nájdete dva typy komôd. Komoda so štyrmi zásuvkami, ktorú predstavujeme teraz a rozmerovo väčší variant, komoda s tromi zásuvkami. Výrobca nielen pre komodu, ale všetky diely z kolekcie zvolil veľmi moderný dizajn. Príjemný svetlý odtieň imitácia dreva borovice s úpravou bielenia je vhodný do tmavších interiérov spální. V ponuke nájdete diely pre možné zostavenie spálne ako celku.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na prvotriednu kvalitu. Nábytok do spálne je certifikovaný, dodávaný v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Materiálom pre výrobu daných dielov sa stala laminátová doska s hrúbkou od 18 do 25 mm. Niektoré z hrán zakončené systémom abs. Doprava zadarmo po celej republike.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Spálňa ako harmonický celok

Ak máte tú možnosť a dostatok finančných prostriedkov, je lepšie vybaviť spálňu ako celok, jednotný interiér v rovnakom dizajne a odtieni. V kolekcii Siena ako sme uviedli, máte na výber z celej série samostatných dielov určených presne na tento účel. Ale samozrejme tým najdôležitejším v spálni je manželská posteľ. V kolekcii Siena máte na výber z dvoch rozmerov postele. Rozmer miesta na spanie 140x200 cm vhodné pre jednu osobu a klasický rozmer miesta na spanie 160x200 cm pre páry. Na výber je ďalej nočný stolík a šatníkové skrine v dvoch variantoch. Kolekcia nábytku do spálne Siena patrí k moderným designom francúzskeho výrobcu.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšiu, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Tiež venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka tiež certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.