0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Malow 3391CO5T

Výrobca: PRS
Kód: PRS0086-2016
111,55 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 91 cm
Šírka: 81 cm
Hľbka: 50 cm
Hmotnosť: 41,4 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: sesame dub
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Návod na montáž

Komoda pre rozmerovo menšie interiéry spálne

V posledných rokoch sa komoda stáva už tradičným vybavením spálne. V kolekcii Malow ponúka francúzsky výrobca okrem postele, nočných stolíkov a šatníkovej skrine samozrejme aj tento diel nábytku. Komoda ponúka päť zásuviek a možno k nej zaobstarať aj netradičný regál so zrkadlom, ako znázorňujú doplňujúce fotografie. Komoda môže vďaka jednoduchému dizajnu ponúknuť veľmi dostupnú cenu. V kolekcii je k dispozícii aj komoda so šiestimi zásuvkami, ktorú by sme skôr odporučili do väčších interiérov spální. Materiál laminátové dosky ponúka jednoduchú údržbu a svetlý odtieň duba rozhodne patrí k vyhľadávaným.


Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu. Dodanie komody v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.