Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík Basalte oak

Výrobca: Gaut
Kód: GA00102-2022
  • štýlový diel nábytku v tej najvyššej kvalite s certifikáciou
  • vierohodná imitácia svetlého dreva dub a prírodného kameňa
  • materiál, mdf doska, zakončenie hrán ABS
  • šírka stolíka 120 cm, hĺbka 76 cm, výška 46 cm

nedostupné
726,05 €

Parametre produktu

Výška (cm): 46 cm
Šírka (cm): 120 cm
Hľbka: 76 cm
Farba: svetlo sivý dub-imitácia kameňa, dub brushed
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík z ponuky značkového nábytku francúzskeho výrobcu

Už od pohľadu na ilustračné fotografie nábytku z kolekcie Basalte, je zrejmé, že sa jedná o nábytok veľmi kvalitné. Tradičný country design, niekedy označujeme aj tento typ nábytku ako "sedliacky", sa v modernom, bytovom dizajne dostáva do popredia záujmov. Nielen tento stolík, ale aj ďalšie diely nábytku z kolekcie Basalte, od francúzskeho výrobcu, odporúčame pre vybavenie skôr väčšieho interiéru. Mohutný, takzvaný sedliacky nábytok najviac vynikne vo veľkom priestore. Konferenčný stolík bude originálnym prvkom vo vašej obývacej izbe. V kolekcii ale nájdete aj množstvo ďalších dielov nábytku a ako správne tušíte, pre vybavenie obývacej izby, ale aj jedálne.

Nábytok z tejto kolekcie patrí k certifikovaným, jeho kvalita je veľmi vysoká. Aj vďaka použitému materiálu mdf dosky, k povrchovej úprave, alebo zakončením hrán systémom ABS sa kvalita veľmi navýšila. V kolekcii si môžete vybrať aj z ponuky ďalších dielov, napríklad televízny stolík, možný výber z dvoch vitrín, jedálenských stolov, komoda, skrátka všetko potrebné pre vybavenie interiéru kompletne.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte