Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík Curis Scandi

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00842-2022
  • melamínová doska, hrúbka 18 mm
  • podstavce stolíka vyrobené z dreva buk
  • šírka 80 cm, výška 48,8 cm, hĺbka 45 cm
  • škandinávsky dizajn v jeho tradičnej podobe

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
174,14 €
113,19 €
-35%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 174,14 €

Parametre produktu

Výška (cm): 48,8 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 45 cm
Hmotnosť: 20 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub-biela
Materiál: melamín
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík do obývacej izby, stolík, z ktorého vám nič nespadne

Nápad dizajnéra na vyvýšené okraje pri konferenčnom stolíku sa nám veľmi páči. Je to praktické, ale taktiež je to príjemný dizajnový prvok. Škandinávsky dizajn v tradičnom spojení odtieňov bielej a podstavcov v prírodnom odtieni, ktoré sú vyrobené z dreva buk. Kvalitný stolík, ktorý bude prenádherným prvkom v obývacej izbe a to aj menších rozmerov. Škandinávsky nábytok sa vyznačuje svojimi úspornými, minimalistickými líniami a tak majiteľom menších miestností rozhodne škandinávsky dizajn môžeme odporučiť.

Ak ste milovníci škandinávskeho designu, potom pre vás máme dobrú správu. Na našich stránkach nájdete jeho najväčšiu ponuku a druhou dobrou správou je, že u nás nájdete aj dekorácie a doplnky, či sedacie súpravy, ktoré v žiadnej obývacej izbe nesmú chýbať. Váš interiér so všetkým všade zariadite na jednom mieste a my vám všetko môžeme aspoň doručiť spoločne, našou vlastnou dopravou bez poškodenia. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte