Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík Eveni oak

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00840-2022
  • melamínová doska, hrúbka 18 mm
  • šírka 120 cm, výška 46,8 cm, hĺbka 60 cm
  • obľúbená imitácia dreva svetlý dub
  • minimalistický dizajn do malej izby

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
227,43 €
147,83 €
-35%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 227,43 €

Parametre produktu

Výška (cm): 46,8 cm
Šírka (cm): 120 cm
Hľbka: 60 cm
Hmotnosť: 24 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: hnedá
Materiál: melamín
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík dub, obľúbený odtieň nielen v obývacej izbe

Imitácia dreva dub, je veľmi častou voľbou, pre celý rad typov nábytku a do všetkých typov miestností. Rovnako, ako biely odtieň. Tieto dva odtiene v našej ponuke nájdete snáď v najväčšom zastúpení a naozaj je, z čoho vyberať. Konferenčný stolík, ktorý vám teraz ponúkame, môže osloviť, ale okrem odtieňa, aj veľkým odkladacím priestorom, ktorý získate nielen samotnou servírovacou plochou a jej danou veľkosťou, ale aj odkladacou plochou v dolnej časti stolíka.

Určite aj minimalistickým dizajnom, kde nie je nič zbytočne navyše, potešíme majiteľov menšieho interiéru. Do obývacej izby menších rozmerov bude tento konferenčný stolík tak akurát. A pokiaľ hľadáte aj ďalšie vybavenie do obývacej izby, potom u nás nájdete naozaj všetko, od nábytku, cez dekorácie, až po sedacie súpravy. A to všetko vám spoločne so stolíkom môžeme doručiť aspoň naraz, našou vlastnou dopravou bez poškodenia.  


Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte