Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík okrúhly Adria

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0013-2022
  • netradičný dizajn s potlačou imitácie mramoru
  • servírovacia plocha guľatá
  • vysoká kvalita daná aj certifikáciou
  • príjemný celkový dizajn, vhodný aj do malého interiéru

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
213,85 €

Parametre produktu

Výška (cm): 43 cm
Šírka (cm): 82 cm
Hľbka: 82 cm
Hmotnosť: 17 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: bielo-čierna
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík okrúhly s imitáciou mramoru

Ak ste milovníkmi týchto imitácií a konkrétne imitácie mramoru, ktorá je veľmi častá, potom aj v našej ponuke niekoľko designov s týmto motívom nájdete. Sme radi, že vám môžeme predstaviť ďalší z radu konferenčných stolíkov okrúhlych, pretože ich ponuka bohužiaľ nie je príliš veľká. Vo väčšine designov sa jedná o stolíky do obývacej izby štvorcové, obdĺžnikové a na okrúhle sa veľmi nemyslí. Francúzsky výrobca nábytku, je však jeden z mála, ktorý nezabúda, ani okrúhle tvary. Kvalitný konferenčný stolík s certifikáciou, materiál laminátová doska. Spojenie toľko obľúbených odtieňov bielej a čiernej, kedy biely odtieň predstavuje imitáciu mramoru.

Vyberte si z ponuky našich konferenčných stolíkov v exkluzívnom zastúpení od francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je vždy ponuka tých najviac trendy záležitostí, s nábytkom Aldo, vždy bude váš interiér osobnou záležitosťou.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
15%
Konferenčný stolík Manchester

Konferenčný stolík Manchester

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
270,50 €
229,92 €
Skladom Skladom
20%
Okrúhly konferenčný stolík s potlačou Tika

Okrúhly konferenčný stolík s potlačou Tika

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
229,85 €
183,88 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte