Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík oválny Soho

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0014-2022
  • stolík oválny, bezpečný pre deti
  • výška 39 cm, šírka 110 cm, hĺbka 55 cm
  • materiál laminátu
  • nábytok s certifikáciou od francúzskeho výrobcu

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
185,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 39 cm
Šírka (cm): 110 cm
Hľbka: 55 cm
Hmotnosť: 19 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík ideálny aj pre rodinu s malými deťmi

Ako rodičia to poznáme všetci, keď sedíme s priateľmi v obývacej izbe, malé deti sa vždy radi pridajú. A tak je viac ako rozumné, pre rodinu s malými deťmi, voliť nábytok bezpečný, bez ostrých hrán a rohov. Prevencia je vždy tým najlepším spôsobom, ako zabrániť škaredému zraneniu. Ale samozrejme, že pokiaľ sa vám konferenčný stolík v oválnom tvare páči a nemáte malé deti, je vám tiež k dispozícii.

Konferenčný stolík ponúka veľkú odkladaciu plochu, vďaka ďalšej polici v jeho dolnej časti. Páči sa nám tiež spojenie svetlého dreva dub v imitácii s čiernym odtieňom. A pokiaľ, ako predajcovia, môžeme odporučiť, tak nábytok tohto francúzskeho výrobcu určite. Kvalitný nábytok s certifikáciou.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte