Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík s priestorom Rafael black

Výrobca: Gaut
Kód: GA0089-2022
  • výška 38 cm, šírka 100 cm, hĺbka 55 cm
  • hrany a úchyty v ABS systéme
  • materiál, laminát a mdf doska
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
310,45 €

Parametre produktu

Výška (cm): 38 cm
Šírka (cm): 100 cm
Hľbka: 55 cm
Farba: čierna, dub antik patina
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík s priestorom a servírovacou doskou na pojazdoch

Máte malý priestor na vybavenie obývacej izby? Potom každý úložný priestor navyše sa počíta. Ale možno, že sa vám konferenčný stolík bude hodiť aj do veľkej izby, už len s ohľadom na skutočnosť, že disponuje úložným priestorom, kde môžete mať tajnú skrýšu na všetky dobroty. Úložný priestor je veľmi nezvyčajne riešený a to servírovacou plochou na pojazdoch, prístup do vnútorného priestoru stolíka, je tak rýchly a veľmi ľahký. Stolíky majú dnes celý rad podôb a myslíme si, že naozaj je z čoho vyberať. Na našich stránkach, ale dávame prednosť takým konferenčným stolíkom, ktoré patria do ucelenej ponuky nábytku danej kolekcie. Môžete si potom k televíznemu stolíku v identickom dizajne zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku tak, aby bolo možné zostavenie kompletného interiéru obývacej izby.

Kolekcia nábytku Rafael, od francúzskeho výrobcu, s ktorým spolupracujeme už druhé desaťročie a ktorého nábytok exkluzívne na našich stránkach predstavujeme, má však ešte jedno plus. Veľmi vysokú kvalitu nábytku, ktorá je daná precíznou výrobou, ale aj voľbou materiálov. Francúzsky výrobca ponúka nábytok s certifikáciou a kvalita, môžeme povedať aj jedinečný dizajn, je poznať aj z ilustračných fotografií. Veríme a dúfame, že nám dáte za pravdu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Súvisiaci tovar

Vitrína Rafael black

Vitrína Rafael black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
527,90 €
Komoda Rafael black large

Komoda Rafael black large

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
471,55 €
Televízny stolík Rafael black

Televízny stolík Rafael black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
345,60 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte