Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kovová jedálenská stolička Maxwell čierna

Výrobca: PRS
Kód: PRS0297-2018
Doprava zadarmo
Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
66,81 €

Parametre produktu

Farba: čierna
Výška (cm): 88 cm
Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 50 cm
Hmotnosť: 6,5 kg
Materiál: lamino, kov
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Netradičné sedenie pri jedálenskom stole

Jedálenská stolička z kolekcie Maxwell ponúka jedinečný dizajn pre vybavenie vašej jedálne, alebo kuchyne. Čierne kovové prevedenie s laminovým sedákom priamo dýcha moderným, industriálnym štýlom a ozvláštňuje tak každý priestor, do ktorého ju umiestnite. Nemusíte sa ale obávať, dizajn tu nie je na úkor pohodlia. Stolička je tvarovaná tak, aby vám bolo u jedla pohodlne.

Jedálenská stolička je súčasťou obsiahlej kolekcie Maxwell, ktorá poskytuje celkovú ponuku nielen pre vybavenie jedálne, ale aj obývacej izby. Môžete tu nájsť všetko od jedálenského stola a lavíc, cez konferenčný stolík a komodu, až po vitrínu, alebo policu s osvetlením. To všetko v jednotnom modernom dizajne využívajúcim posledné trendy v oblasti farieb, tvarov a dekoru - v tomto prípade v kombinácii imitácie dubového dreva s sivým nádychom a imitácie prírodného kameňa.

Dodanie v demonte, nutnosť montáže podľa návodu.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky.

Viac z kolekcie

Moderný nábytok do jedálne - kolekcia Maxwell

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte