Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kožená rohová sedačka Hellas-Kreta bronze

Výrobca: HET-Amsterdam
Kód: HTA0034-2023
 • výška 77 cm, hĺbka 94 cm, šírka 271x271 cm
 • hĺbka sedadla 57 cm, pohodlné sedenie s dostatkom priestoru
 • výška sedadla 45 cm, nosnosť na osobu 140 kg
 • odporúčané pre 4 - 6 osôb
 • kvalitná hovädzia koža, brúsená

Doprava zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 9 týždňov
5 847,99 €

Parametre produktu

Výška (cm): 77 cm
Šírka (cm): 271 x 271 cm
Hľbka: 94 cm
Farba: tmavo hnedá
Materiál: masív-dyha, kov, koža
Spôsob dodania: demont / celé diely
Výrobca: holandský
Záruka: 36 mesiacov

Rohová kožená pohovka, vysoká kvalita v rôznych variantoch

V každom prípade, ak hľadáte naozaj pravú, hovädziu kožu, nemôžete ju dostať lacno, ak chcete najvyššiu možnú kvalitu. Na trhu sú dnes najrôznejšie náhrady, ktoré sa snažia kožu verne napodobniť, ale pravú hovädziu kožu spoznáte podľa nákupnej ceny. Skrátka, kvalitné pohovky z hovädzej kože, od popredných európskych dodávateľov kože nedostanete lacno. Bohužiaľ, na našom trhu často nájdete sedacie súpravy, ktoré o sebe tvrdia, že sú kožené, ale opak je pravdou, často ide o napodobeniny vyrobené z recyklovanej kože. Sortiment sedacích súprav od holandského výrobcu, vám dá istotu, že kravská koža, ktorú používa, je najkvalitnejšia v Európe. Samozrejme, ak je sedacia súprava skutočne vyrobená z kvalitnej hovädzej kože, zodpovedá tomu aj kúpna cena, ako sme už spomenuli. Ak má byť spracovanie skutočne kvalitné, nemôžete dostať koženú sedaciu súpravu lacno.

Predstavujeme vám rohovú sedacu súpravu z kolekcie Hellas, ktorá v sebe spája kvalitu, pohodlie a minimalizmus. Kvalitná hovädzia koža vo svetlohnedej farbe s jemným nádychom bronzu. Pevná a veľmi stabilná konštrukcia doplnená kvalitnou výplňou, pri ktorej vám zaručujeme, že ani za niekoľko desiatok rokov sedacia súprava jednoducho nezíde farbu a kvalitná koža bude stále ako nová. Sedacia súprava, ktorú si určite kúpite na dlhé roky. Rohová sedacia súprava patrí medzi najobľúbenejšie voľby. Je možné si zaobstarať aj zrkadlovú verziu, pre túto zmenu stačí kontaktovať našich predajcov. A ak vás dizajn sedacie súpravy osloví, môžete si zaobstarať celý rad ďalších doplnkov v identickej koži, ako sú jedálenské stoličky, polohovateľné kreslo, ako aj veľmi štýlový kožený vak.

Rohová sedacia súprava, kvalita bez kompromisov

 • výška 77 cm, hĺbka 94 cm, šírka 271x271 cm

 • hĺbka sedadla 57 cm, pohodlné sedenie s dostatkom priestoru

 • výška sedadla 45 cm, nosnosť na osobu 140 kg

 • odporúčané pre 4 - 6 osôb

 • kvalitná hovädzia koža, brúsená

 • hovädzia koža od európskeho chovateľa

 • veľmi pevná konštrukcia

 • čalúnenie, ktoré sa nedeformuje ani po niekoľkých rokoch

 • k dispozícii zrkadlová verzia

 • možnosť dokúpenia ďalších odtieňov

 • holandský výrobca certifikovaného nábytku

Tvrdá, hrubá hovädzia koža z európskych kráv, farbená v sude (z oboch strán) a následne ľahko brúsená. Krásna a pevná koža, pieskovaný efekt dodáva hĺbku a zvýrazňuje farebné odtiene. Semianilínová koža, takže sú možné mierne farebné odchýlky na šarži. Prirodzené nedokonalosti, ako sú jazvy a uhryznutia kliešťom, sú viditeľné, ale vytvárajú presne taký dojem kože, aká má byť. Nájdete tu aj sedací nábytok vyrobený z koží, ktoré boli opracované do hladka.

HET ANKER
Holandský výrobca Het Anker, sa špecializuje na spracovanie najjemnejšej kože. Ide o krásny, udržateľný a ekologický výrobok. Koža sa považuje za jeden z najstarších recyklovaných výrobkov a vďaka nej je každá pohovka alebo kreslo jedinečné. Každá spracovaná koža má svoje vlastné vlastnosti. Naše krásne kože pochádzajú z renomovaných talianskych garbiarní. Kvalita sa nezaprie, môžete to vidieť a cítiť.

Alternatívny tovar

Rohová sedacia súprava Beaumont black

Rohová sedacia súprava Beaumont black

Predpokladané doručenie k vám do 9 týždňov
9 836,95 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte