Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kuchynská skrinka Spoony 245309

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS00373-2014
Dolná kuchynská skrinka biela v cene s pracovnou doskou, ako jedna z mnohých v kolekcii Spoony od francúzskeho výrobcu.
nedostupné
93,00 €

Parametre produktu

Farba: biela-sivá prac. doska
Výška (cm): 86 cm
Šírka (cm): 40 cm
Hľbka: 60 cm
Hmotnosť: 25 kg
Cena: s prac. doskou
Materiál: laminát 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Dolná kuchynská skrinka s pracovnou doskou v cene

Kolekcia Spoony ponúka ako horné skrinky, tak dolné skrinky pre možné zostavenie kuchynskej linky v bielom prevedení. Pri zostavovaní linky by sme však vždy mali začať pri dolnej časti a výber skriniek by mal plne pokryť naše potreby. Venujte preto výberu skriniek maximálnu pozornosť, zvážte aké vnútorné usporiadanie a delenie úložného priestoru vám bude vyhovovať. Dolná skrinka šírky 40 cm s pracovnou doskou v cene ponúka jednu zásuvku a jeden priestor s policou.


Francúzsky výrobca kladie okrem nízkej ceny dôraz aj na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Použitým materiálom pre výrobu všetkých kuchynských skriniek v kolekcii Spoony sa stala laminátová doska hrúbky 18 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

"Francúzske" kuchynské linky

Ponuka kuchynských skriniek je veľmi široká, k dispozícii sú aj odtiene prírodný dub a netradičná šedá farba. Kolekcia Spoony je dizajnom vhodná do malých interiérov kuchýň, ale nič nebráni tomu vybaviť aj interiér väčší, stačí len zaobstarať viac skriniek. Pri zostavovaní kuchynskej linky nie je úplne nutné dodržiavať rovnaký počet skriniek horných, podľa dolných. Môžete popustiť uzdu svojej fantázii, môžete tiež napríklad v kolekcii Spoony kombinovať skrinky biele so šedými.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.


 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte