Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka Dana

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS-K0012-2015
Moderná a jednoduchá kúpeľňová skrinka z ponuky dielov francúzskeho výrobcu. Kúpeľňová skrinka vhodná do menších kúpeľní.
nedostupné
155,03 €

Parametre produktu

Farba: škoricová
Výška (cm): 173 cm
Šírka (cm): 30 cm
Hľbka: 35 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kúpeľňová skrinka Dana

V kategórii kúpeľňového nábytku nájdete ako zostavy, tak samostatné diely. Medzi ne patrí aj moderná kúpeľňová skrinka z kolekcie Dana v odtieni škorice. Francúzsky výrobca ponúka kúpeľňový nábytok do väčších aj menších interiérov kúpeľní a skrinka, ktorú predstavujeme teraz je príkladom možného umiestnenia do menšej kúpeľne. Vnútorným usporiadaním sú police. Ku skrinke v identickom dizajne máte možnosť zaobstarať ešte kúpeľňovú skrinku s umývadlom a zrkadlo. Ponuka je široká a vybaviť kúpeľňu diely od francúzskeho výrobcu je veľmi jednoduché.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu. Materiálom je laminát s hrúbkou až 25 mm, povrchová úprava odolná voči vysokej relatívnej vlhkosti. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte