Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Luxusná biela knižnica so zdobením Classic

Výrobca: Rengarenk-S
Kód: RNG0018-2018
nedostupné
297,82 €
253,15 €
-15%

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 195 cm
Šírka (cm): 43 cm
Dľžka (cm): 90 cm
Hmotnosť: 74 kg
Počet balíkov: 3 ks
Materiál: lamino, drevo
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Typ:: klasický

Luxusná knižnica vo francúzskom štýle

Predstavte si francúzskej zámky na Loire, Paríži, alebo Provence. Francúzsko je už od nepamäti považované za kolísku štýlu, ktorý obdivuje celý svet a to hlavne pre svoju nestarnúciu eleganciu a sofistikovanosť.

Keby sme potom vzali duch francúzskych zámkov a vložili ho do nábytku, vyjde nám spojenie kombinujúci rozprávkový dizajn s dospelou eleganciou. Možno že práve takéto riešenie pre svoju novú knižnicu hľadá aj vaše mladá slečna. Elegantná biela farba aj ozdobné secesné prvky dohromady tvoria dizajnový kúsok, ktorý bude splneným snom každého dievčaťa s romantickou dušou.

Knižnica disponuje nielen klasickými policami, ale aj šuplíkom a uzavretým priestorom v spodnej časti. Tým získate miesto, kam uschovať všetky potrebné nevyhnutnosti, ktoré ale napřílad nechcete nechávať priamo na očiach. Knižnica je vyrobená  z kombinácie laminátu a dreva, čo nábytku poskytuje stabilitu a pevnosť.

Ku knižnici možno samozrejme zaobstarať aj písací stôl v totožnom štýle, k dostaniu je však tiež šatníková skriňa, posteľ, alebo nočný stolík. Vybaviť tak môžete kompletne celú izbu, ktorá sa zrazu stane najobľúbenejším miestom vašej mladé slečny.

Dodanie v demonte s nutnosťou montáže podľa návodu.


RENGARENK
Cieľom tejto firmy bolo vždy prinášať život do detských izieb, tak aby sa pre nich domov stal skutočným domovom. Preto používajú najmodernejšie postupy pri spracovávaní jednotlivých materiálov, a tak sú ich produkty nielen krásne, ale aj veľmi odolné. Vďaka 40 rokov dlhej tradícii a skúsenostiam v rôznych odvetviach Vám tak prináša spoľahlivé a funkčné izby snov.


Viac z kolekcie

Luxusná študentská izba - kolekcia Classic

Prejsť do kolekcie
Luxusná biela šatníková skriňa so zdobením Classic

Luxusná biela šatníková skriňa so zdobením Classic

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
606,40 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte