0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderná komoda do spálne Messina H78.160

Výrobca: Gaut
Kód: GA0027-2015
345,93 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 105 cm
Šírka: 86 cm
Hľbka: 45 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: biela-svetlý dub
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná komoda do spálne

Kolekcia nábytku do spálne Messina od francúzskeho výrobcu predstavuje široký výber z ponuky samostatných dielov. Nechýba možný výber z troch rozmerov miesta na spanie manželské postele, nočný stolík, šatníková skriňa a samozrejme tradičný diel pre vybavenie spálne, ako je komoda. V ponuke nájdete aj rozmerovo väčšiu komodu, ktorá ponúka až šesť zásuviek. Moderný dizajn je podčiarknutý kombináciou odtieňov bielej, ktorá prevažuje s imitáciou svetlého dreva dub. Jednoduché línie a efektný dizajn potom platí pre všetky diely nábytku v kolekcii.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a preto si môže dovoliť ponúknuť predĺženú záruku na nábytok a to 36 mesiacov. Materiálom je laminátová doska s hrúbkou od 18 do 22 mm. Dodanie komody v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

 

Moderná komoda do modernej spálne

Nielen komoda, ale aj ďalšie diely z kolekcie sú veľmi jednoduché na údržbu a ponúkajú vysokú mechanickú odolnosť. Ak ste milovníkmi moderného dizajnu, ponuka kolekcie vás určite osloví. Moderný dizajn je ešte viac podčiarknutý dodaním odtieňa svetlého dubu na obvodoch nábytku. Výrobca touto kombináciou odtieňov získal príjemný efekt. Nábytok patrí k cenovo náročnejším, ale jedná sa o nábytok značkový, čo je tá najväčšia možná záruka kvality.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Komoda Neo 5902CO5T

Komoda Neo 5902CO5T

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždne
116,07 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.