Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný botník v industriálnom dizajne Iraty

Výrobca: Gaut
Kód: GA00108-2021
  • kvalitné spracovanie, nábytok s certifikáciou
  • materiál laminátová doska, kovové úchyty
  • výška 131 cm, šírka 77 cm, hĺbka 30 cm
  • cena, za jeden kus

nedostupné
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
285,67 €

Parametre produktu

Výška (cm): 131 cm
Šírka (cm): 77 cm
Hľbka: 30 cm
Hmotnosť: 33 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: čierna, prírodná
Materiál: laminátová doska 15-22 mm, kov
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Štýlový botník, rozhodne vašu predsieň elegantne doplní

Francúzsky výrobca sa v tomto roku zameral na elegantný nábytok, pre vybavenie predsiene a to v kombinácii odtieňov, či spojenie odtieňov čiernej s niektorým z prírodných dekorov. Tradičné spojenie odtieňov, ktoré charakterizuje industriálny dizajn. Botník zároveň v minimalistickom dizajne a tak nahráva aj menším priestorom, napríklad do predsiene v panelákových bytoch. Francúzsky výrobca je vždy záruka vysokej kvality, nábytok je certifikovaný.

Materiál laminátové dosky, úchytky a vyklápací mechanizmus kovový, to všetko prispieva ku kvalite botníku. A aj keď cenu uvádzame za jeden kus botníku, najlepšie vyzerajú dva kusy vedľa seba, tak ako uvádzame na ilustračnej fotografii.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte