Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný nábytok do obývacej izby - kolekcia Colette

Moderný televízny stolík Colette

Moderný televízny stolík Colette

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
159,91 €
Moderný konferenčný stolík so zásuvkou Colette

Moderný konferenčný stolík so zásuvkou Colette

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
123,57 €

Škandinávsky dizajn pre vybavenie obývacej izby patrí v posledných rokoch k najobľúbenejšiemu riešeniu. Dôvodov je hneď niekoľko. Predovšetkým škandinávsky dizajn je minimalistický a tak je úsporný k danému interiéru. Ponúka sa tak široké uplatnenie aj pre menšiu obývaciu izbu. Škandinávsky dizajn je multifunkčný a je možné ho umiestniť do väčšiny typov interiérov. Spojenie odtieňov bielej s prírodnou imitáciou dreva je takzvane neutrálny.

V kolekcii Colette nájdete k dispozícii v identickom dizajne ako konferenčný stolík, tak i televízny stolík. Možno tak vytvoriť zostavu nábytku pre vybavenie malého interiéru obývacej izby. Každý zo spomínaných dielov je aj praktický, disponuje šuplíky a je ľahký na údržbu. U škandinávskeho dizajnu sú bežné retro prvky, ich využitie zvolil francúzsky výrobca tiež v tejto kolekcii. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Demeyere
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienem Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn. 1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte