Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný nábytok do obývacej izby v dubovom dekore - Clay

Moderná vitrína s led osvetlením v dekore dub - Clay

Moderná vitrína s led osvetlením v dekore dub -...

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
1 295,45 €
Moderný televízny stolík v dekore dub - Clay

Moderný televízny stolík v dekore dub - Clay

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
743,80 €
Moderný konferenčný stolík v dekore dub - Clay

Moderný konferenčný stolík v dekore dub - Clay

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
600,55 €

Moderné línie obývacej izby v hrejivom dekore

Stretávate sa občas s tým, že máte radi moderný dizajn nábytku, ale záleží vám aj na kvalitnom prevedení? Potom vás možno zaujme kolekcia Clay od francúzskych dizajnérov zo spoločnosti Gautier, ktorej využitie kombinácie dreveného dekoru a moderného spracovania dohromady vytvára dizajn, ktorý nadchne nejedného náročného zákazníka, zatiaľ čo kvalita prevedenia je zrejmá v použitých materiáloch laminátu a mdf dosky.

Okrem dizajnu a kvalitného spracovania je ale dobré myslieť aj na typ a množstvo úložných priestorov, ktorými by vaša obývacia izba mala disponovať. Vo výbave by rozhodne nemal chýbať televízny, ani konferenčný stolík. Pri ich výrobe bolo ale myslené nielen na dizajn, ale aj na praktickú funkciu, ktorú by mali plniť. Oba disponujú úložným priestorom, ktorý výrazne zvýši váš komfort. K dostaniu je ďalej priestorná vitrína, komoda, ale aj jedálenský stôl. Tým môžete ľahko vybaviť aj váš kuchynský kút a tým tak obe dve izby zjednotiť v totožnom dizajne.


Gautier
Výroba je rýdzo francúzska a sústredí sa predovšetkým na harmóniu, úprimnosť a súlad. Mimo to firma razí filozofiu, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladie veľký dôraz na detail. Preto výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru modernému štýlu života. Rovnako ale venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom vďaka špecifickému spôsobu výroby.Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Doplnky v izbe

Filtri nezodpovedá žiadna položka.