Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nábytok do jedálne Travis

Výrobca: PRS
Kód: PRS00107-2022
  • výška stola 78,6 cm, šírka 223,9 cm, hĺbka 93 cm
  • výška komody 86,5 cm, šírka až 220 cm, hĺbka 52 cm
  • doručíme v 5 balíkoch, celková hmotnosť 150 kg
  • kvalitný nábytok francúzskeho výrobcu

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
1 012,33 €
809,87 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 1 012,33 €

Parametre produktu

Farba: tmavo sivá, dub antik patina
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Nábytok do jedálne, od francúzskeho výrobcu, komfort pre celú rodinu

Kolekcia nábytku do jedálne Travis, je iná už na prvý pohľad. Nábytok patrí k veľmi vydareným, elegantným, ale pokiaľ sa vám páči, potom s ohľadom na jeho rozmery odporúča skôr pre väčšiu miestnosť. Jedálenský stôl aj komoda patria k väčším svojimi rozmermi a v malej jedálni by elegancia nábytku nevynikla a ešte by priestor jedálne bol stiesnený. Pokiaľ máte to šťastie a pre vybavenie jedálne, či jedálenského kúta máte k dispozícii dostatočne veľký priestor, nábytok z kolekcie Travis, vás bude tešiť, v interiéri je veľmi pôsobivý.

Francúzsky výrobca stavil na mohutnosť a industriálne prvky, ktoré sú zrejmé predovšetkým na voľbe odtieňov imitácie dreva dub v spojení s tmavo sivou, antracitovou farbou. Imitácia dreva dub je veľmi vierohodná. Nábytok je kvalitný, o čom svedčí aj jeho hrúbka a aj keď to možno na prvý pohľad nevyzerá, nábytok je vyrobený z laminátovej dosky. Ale aj tom je kvalitný nábytok, že je na prvý pohľad na nerozoznanie od masívneho dreva. Nábytok do jedálne z kolekcie Travis, od francúzskeho výrobcu môžeme len odporučiť.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky.

Alternatívny tovar

Aldo býva s vami, buďme v kontakte