Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nadčasová obývacia stena Isola orange

Výrobca: Trasman
Kód: TRS003-2022
  • celková šírka steny 300 cm
  • detailné rozmery uvedené na fotografiách
  • nadčasový dizajn a odtiene španielskeho výrobcu
  • vysoká kvalita, povrchová úprava dyha

nedostupné
1 448,44 €

Parametre produktu

Výška (cm): podľa zavesenia hornej police
Šírka (cm): 300 cm
Hľbka: 54 cm
Farba: svetlý dub, wenge, žltá, oranžová
Materiál: laminátová doska 16 a 25 mm
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Milujeme netradičné designy, milujeme netradičné, trendy odtiene

S nábytkom Aldo, bude vaše bývanie rozhodne originálne. Kolekcia Isola od španielskeho výrobcu, predstavuje najväčšiu ponuku obývacích stien v najrôznejšom dizajne. Spoločným menovateľom je úprava dvierok skriniek, vo vysokom lesku a veľmi vysoká kvalita. Hrúbka laminátových dosiek od 19 do 30 mm, hrúbka, ktorá veľmi ovplyvňuje stabilitu a pevnosť obývacej steny. Ďalším faktorom, ktorý veľmi ovplyvňuje kvalitu obývacej steny, je povrchová úprava, ktorá nie je prevedená žiadnym nalepením papierovej fólie, ale klasickou dyhou. 

Povrchová úprava, ktorá navyšuje mechanickú odolnosť povrchu nábytku, ale aj stálosť odtieňov, ktorá sa ani po rokoch nemení. Výrobca zvolil kontrastné, ale veľmi elegantné spojenie odtieňov a to tmavo hnedého dekoru venge, imitácia svetlý dub a niekoľko odtieňov oranžovej, prechádzajúcej až k žltej. Obývacia stena Isola, predstavuje najnovšie trendy v bytovom dizajne a vaša obývacia izba tak môže byť naozaj zariadená veľmi originálne. Obývacia stena rešpektuje aj jednoduchosť v užívaní. Skrinky s vyklápacím mechanizmom, skrinky v bielom lesku potom vždy s jednou policou, ako vnútorným usporiadaním. Vybrať si môžete z celého radu ďalších farebných variantov. Dodanie obývacej steny v dieloch, s nutnosťou montáže podľa návodu.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok, si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom, k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele, vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov, je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že design španielskeho výrobcu, môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredia predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu dlhodobá a je rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu, je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný aj do malých interiérov.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte