Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nástenná dekorácia kovová Love Tree - 3 kusy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00617-2022
  • 100% kov
  • hrúbka: 1,2 mm
  • rozmer: 116 x 71 cm
  • v cene tri kusy obrazov

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
183,86 €

Parametre produktu

Výška (cm): 71 cm
Šírka (cm): 116 cm
Farba: čierna
Materiál: kov
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Dekorácia z kovu do spálne, alebo obývacej izby

Alebo tam, kde predovšetkým vám sa bude páčiť. Obrazy na stenu zostavené z niekoľkých častí, ktoré tvoria celok, patria k veľmi obľúbeným. Musíme povedať, že ich ponuka je tiež široká. A jedným z mnohých je aj obraz na stenu vyrobený z čierneho kovu, ktorý za pomoci troch samostatných dielov, vytvára jednotný celok. Páči sa nám tiež kompozícia obrazu, námet, keď dva stromy majú podobu dvoch tvárí oproti sebe. Je to veľmi osobité, do akéhokoľvek interiéru elegantné.

Obraz odporúčame s ohľadom na materiál čierneho kovu, skôr zavesiť na svetlejšiu výmaľbu stien, kedy vynikne jeho krása. Díky materiálu je obraz takřka nezničitelný a nevyžaduje žádnou péči. Bude mu to slušet v kombinaci snad s každým typem nábytku, od industriálního designu, až po skandinávský. nábytek samozřejmě u nás najdete rovněž, nábytek, který vám exkluzivně představujeme již druhé desetiletí. Designu rozumíme, design pro vás vybíráme s láskou a péči.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte