Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nočný stolík Finland

Výrobca: PRS
Kód: PRS0011-2020
  • nočný stolík v škandinávskom dizajne
  • nočný stolík disponuje jedným šuplíkom
  • laminát s hrúbkou až 25 mm v kolekcii Finland
  • možnosť obstarania nábytku pre vybavenie kompletnej izby
nedostupné
85,05 €
72,29 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 85,05 €

Parametre produktu

Výška (cm): 40 cm
Šírka (cm): 34 cm
Hľbka: 33 cm
Materiál: laminátová doska 16 a 25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Farba: svetlý dub-biela

Nočný stolík bude vždy praktickým dielom v detskej izbe

Kolekcia Finland ponúka celý rad samostatných dielov nábytku v neutrálnom spojení odtieňov bielej a imitácie dreva dub. Kolekcia určená pre vybavenie detskej izby dievčaťa aj chlapca. Moderné, až minimalistické línie nábytku vhodné aj do veľmi malej detskej izby. Z radu dielov môžete vyberať všetko pre kompletné vybavenie interiérov a vďaka širokej skladbe dielov máte v tejto kolekcii nekonečné množstvo možností pre zariadenie izby detí.

Nočný stolík je praktický za každých okolností. Navyše vždy patrí k najlacnejším dielam v kolekcii. Na nočný stolík môžete umiestniť stolnú lampu a trochu tak dieťa možno prinútiť k čítaniu knižiek pred spaním. Šuplík potom iste dieťa využije na nepostrádateľné veci, ktoré pred spaním rozhodne potrebuje. Nočný stolík je tiež kvalitný, hrúbka laminátu až 25 mm a rozhodne vám z tejto kolekcii radi odporučíme veľmi praktickú detskú posteľ s úložným priestorom. Ponuka dielov vás určite prekvapí.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte