Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obraz na stenu Happy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00471-2022
  • materiál kovu - hrúbka: 1,5 mm
  • rozmer: 41 x 70 cm
  • dekorácia v jednom diele na zavesenie

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
72,48 €
57,98 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 72,48 €

Parametre produktu

Výška (cm): 70 cm
Šírka (cm): 41 cm
Farba: čierna
Materiál: kov
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Dekorácia na stenu kovová, elegantný, minimalistický doplnok

Dekorácie, alebo aj obrazy na stenu v podobe nápisu, vetu, ktoré niečo oznamujú, sú veľmi obľúbené. Pokiaľ sa s touto elegantnou, minimalistickou dekoráciou, predovšetkým potom vetou "rob viac vecí, ktoré ťa urobia šťastným", stotožňujete, nie je nič jednoduchšie, než si ju zaobstarať a zvoliť pre umiestnenie vhodný priestor. A pokiaľ hľadáte doplnok v podobe obrazu na stenu v inom prevedení, v ponuke dekorácií a doplnkov môžete vyberať zo stoviek designov. 

Kovová dekorácia je vhodná na umiestnenie napríklad nad komodu, ale aj písací stôl, alebo len tak do priestoru. Voľba je samozrejme na vás. Kov čiernej farby bude vždy vyzerať lepšie v kombinácii s bielym podkladom. Efektné je aj spojenie so svetlo šedou. Jednoduchý, ale pozitívny, alebo môžeme povedať, motivujúci prvok do vášho interiéru.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte