Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Obraz na stenu Pastel colors

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00624-2022
  • 100% plátno
  • rám: 100% drevený
  • hrúbka: 3 cm
  • rozmer: 70 x 100 cm

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
63,00 €
53,55 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 63,00 €

Parametre produktu

Výška (cm): 70 cm
Šírka (cm): 100 cm
Farba: podľa fotografie
Materiál: plátno
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Obraz na stenu snáď vo všetkých odtieňoch, doplnok, ktorý môže nájsť miesto v každej izbe

Veľkou výhodou obrazov na stenu plných farieb je, že sa hodí ku každému typu nábytku, do každého interiéru. Predstavujeme vám elegantný obraz, ktorý je abstrakciou, pod ktorou si môžete každý predstaviť niečo iné. Obraz na stenu plný odtieňov, obraz, ktorý môže veľmi príjemne doplniť každý typ miestnosti, od obývacej izby až po spálňu. Voľba umiestnenia je na vás. Ako predajcovia môžeme iba odporučiť, že tomuto jesennému obrazu to pristane v spojení s nábytkom v prírodnom dekore, alebo škandinávskym nábytkom.

Obraz na stenu veľmi vysokej kvality. Plátno umiestnenie na drevenej konštrukcii s dostatočnou hrúbkou. V balení dostanete aj inštrukcie, na jeho zavesenie. Patrí k rozmerovo väčším a tak pred jeho obstaraním zvážte, kde by mu to pristalo najviac. Obraz sám o sebe je veľmi výrazný a tak nie je nutné ani vhodné, aby v spojení s obrazom boli na stene ďalšie dekorácie, či menšie obrázky.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte