Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Odkladacia konzola, regál Nero

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00447-2022
  • výška 100 cm, šírka 100 cm, hĺbka 30 cm
  • materiál, laminát 18 mm, reliéfna, vierohodná imitácia dreva
  • povrchová fólia až 4 mm, mechanická odolnosť
  • kov v čiernom prevedení s hrúbkou až 0,8 mm, veľkosť 20x30 mm
  • stabilita, pevnosť, vysoká mechanická odolnosť

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
267,57 €
187,30 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 267,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 100 cm
Šírka (cm): 100 cm
Hľbka: 30 cm
Hmotnosť: 15 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: čierna, orech
Materiál: kov, laminát 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Odkladací stôl, alebo tiež môžeme povedať konzola, všade tam, kde jej to pristane

Najviac si dokážeme predstaviť túto elegantnú konzolu v industriálnom dizajne, napríklad v obývacej izbe, alebo predsieni, vstupnej hale, ale vám môže dávať zmysel a úžitok napríklad v inom type miestnosti. V každom prípade dokáže svojim elegantným designom, interiér príjemne doplniť, zmeniť.

Konzola v nádhernom, industriálnom dizajne s veľmi vierohodnou imitáciou dreva orech, kedy prírodný odtieň je matný, nie lesklý, ako pri nalepení papierovej fólie. Navyše, povrchová úprava je veľmi kvalitná, konzola je tak odolná voči mechanickému poškodeniu. Svoje zaisťuje a ku kvalite prispieva aj kovová konštrukcia, ktorá sama o sebe prispieva k stabilite a pevnosti, ale v prípade tejto konzoly, je hrúbka kovu tiež veľmi silná a tak sa výsledná kvalita produktu ešte viac navyšuje. V kolekcii industriálneho nábytku Nero, máte k dispozícii aj veľmi originálne písacie stoly a tak môžete spoločne s konzolou vytvoriť aj veľmi originálne zázemie, pre pracovný kút, alebo kanceláriu, ako samostatnú miestnosť.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte