Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl Monaco 386449

Výrobca: DME - F
Kód: DME0057-2015
Možnosť uzamknutia úložných priestorov ako v kancelárii tak v domácnosti predovšetkým keď máte malé deti sa hodí. Písací stôl Monaco.
nedostupné
157,74 €

Parametre produktu

Výška (cm): 73 cm
Šírka (cm): 135 cm
Hľbka: 60 cm
Hmotnosť: 45,4 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: dub vulcano
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Písací stôl Monaco s možnosťou uzamknutia úložných priestorov

Len máloktorý písací stôl v našej ponuke má možnosť uzamknutia úložných priestorov. V prípade písacieho stola Monaco sa jedná o zásuvky a skrinky. Možnosť uzamknutia písacieho stola sa hodí v prípade, že máte malé deti a nechcete aby vám treba zničili nejaké dokumenty alebo samozrejme v kancelárii, kde potrebujeme súkromie. V kolekcii Monaco ponúka francúzsky výrobca dva odtiene, tmavý dub ako v tomto prípade a svetlý dub, ktorý je vám tiež k dispozícii. Keďže potreba obstarania písacieho stola je snáď v každej domácnosti, ponuka je veľmi široká. Môžete vyberať z klasických designov písacích stolov, alebo z obľúbených rohových písacích stolov.

 

Francúzsky výrobca aj napriek veľmi dostupnej cene rozhodne neznížil kvalitu písacieho stola. Nízka obstarávacia cena je daná jednoduchým dizajnom a použitým materiálom pre výrobu. Tým je laminát s hrúbkou dosiek 15 a 22 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Alternatívny tovar

Rohový písací stôl Vista 357205

Rohový písací stôl Vista 357205

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
139,60 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte