Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Podložky do kúpeľne s vysokým vlasom Beigi - 2 kusy

Výrobca: Hanah home
Kód: AGD0070-2022
  • rozmery 50x60 cm, 60x100 cm
  • v cene 2 kusy podložiek, výška vlasu 18-30 mm
  • materiál, 100% acrylic, protišmykové
  • antialergické, pranie na 30 stupňov

nedostupné
70,52 €

Parametre produktu

Výška (cm): 50 cm / 60 cm
Šírka (cm): 60 cm / 100 cm
Farba: krémová
Materiál: akryl
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Komfortné a príjemné podložky do kúpeľne

Ste milovníci hrejivých tónov hnedej, krémovej, alebo béžovej? V týchto odtieňoch nájdete v našej ponuke celý rad dekorácií do kúpeľne. Od osušiek a uterákov, až po kúpacie plášte, alebo ako sa tiež hovorí župany. Od najtmavších, po najsvetlejšie odtiene, ktoré aj z miestností, ktorou je kúpeľňa, môžu vytvoriť dokonalé prostredie, v ktorom vám bude krásne.

V cene zaobstaráte dve podložky rôznych veľkostí, samozrejmosťou je protišmyková úprava. Príjemné na dotyk predovšetkým pre vysoký vlas. Podložky do kúpeľne patria, nie sú len peknou dekoráciou, ale sú aj bezpečné. Napríklad pri sprchovacom kúte, alebo pri vani, môžu v mnohých prípadoch zabrániť nepríjemnému pádu. Ponuka podložiek do kúpeľne je naozaj rozmanitá, veríme, že každý z vás nájde svoj obľúbený odtieň. A samozrejme, že na našich stránkach nájdete aj kúpeľňový nábytok. Skrátka nákup pod jednou strechou.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte