Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Polica na zavesenie Esteban

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA00130-2022
  • výška 27 cm, šírka 160 cm, hĺbka 25 cm
  • hrany a úchyty v ABS systéme
  • materiál, laminát a mdf doska
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
167,35 €

Parametre produktu

Výška (cm): 27 cm
Dľžka (cm): 160 cm
Šírka (cm): 25 cm
Farba: antracit, dub helvezia
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Polica na zavesenie, ktorá zmení váš interiér

Francúzsky výrobca, predstavuje v kolekcii Esteban, certifikovaný nábytok veľmi vysokej kvality, ktorý je možné využiť na vybavenie interiéru jedálne i obývacej izby. Policu na zavesenie na stenu horizontálne aj vertikálne, potom môžete využiť v oboch spomínaných interiéroch. Polica dodá izbe netradičný pôvab a je cenovo nenáročná s ohľadom na jej veľkosť. A tiež pre vlastné rozmery police, ktorá dosahuje takmer dva metre, získate nemalý odkladací priestor, ktorý nezaberie miesto na podlahe.

Polica patrí k veľmi kvalitným, použitým materiálom na výrobu, sa stala mdf doska a laminát. Kvalitné zakončenie hrán a veľmi príjemné spojenie prírodného odtieňa imitácie dreva dub s antracitom. Bytové doplnky niekedy dokážu zázraky a police medzi také patria.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Súvisiaci tovar

Komoda Esteban large

Komoda Esteban large

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
515,85 €
Vitrína Esteban

Vitrína Esteban

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
569,75 €
Konferenčný stolík s priestorom Esteban

Konferenčný stolík s priestorom Esteban

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
320,45 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte