Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Polica na zavesenie Rafael black

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0090-2022
  • výška 24 cm, šírka 160 cm, hĺbka 24 cm
  • hrany a úchyty v ABS systéme
  • materiál, laminát a mdf doska
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
140,50 €

Parametre produktu

Výška (cm): 24 cm
Dľžka (cm): 160 cm
Šírka (cm): 24 cm
Farba: čierna, dub antik patina
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Polica z kolekcie nábytku Rafael

Páči sa nám, že francúzsky výrobca vo svojich kolekciách nábytku, alebo aj ucelených návrhoch interiérov, myslí na všetko. V tomto konkrétnom prípade aj na bytový doplnok v podobe police na zavesenie na stenu. Samozrejme môžete túto praktickú a elegantnú policu, pozor, ktorá dosahuje takmer dvoch metrov, zaobstarať samostatne, ale najviac jej to pristane a dáva zmysel s ďalšími dielmi nábytku z kolekcie Rafael. Nábytok na vybavenie jedálne a obývacej izby.

Kolekcia nábytku Rafael, od francúzskeho výrobcu, s ktorým spolupracujeme už druhé desaťročie a ktorého nábytok exkluzívne na našich stránkach predstavujeme, má však ešte jedno plus. Veľmi vysokú kvalitu nábytku, ktorá je daná precíznou výrobou, ale aj voľbou materiálov. Francúzsky výrobca ponúka nábytok s certifikáciou a kvalita, môžeme povedať aj jedinečný dizajn, je poznať aj z ilustračných fotografií. Veríme a dúfame, že nám dáte za pravdu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Súvisiaci tovar

Vitrína Rafael black

Vitrína Rafael black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
527,90 €
Komoda Rafael black large

Komoda Rafael black large

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
471,55 €
Televízny stolík Rafael black

Televízny stolík Rafael black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
345,60 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte