Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Posteľ Naturela 140x200 cm

Výrobca: Gaut
Kód: GA00110-2014
Posteľ pre študentov s miestom na spanie 140x200 cm z kolekcie detského nábytku Naturala od francúzskeho výrobcu. V cene postele rošt.
nedostupné
482,11 €

Parametre produktu

Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 148 cm
Dľžka (cm): 205 cm
Priestor na spanie: 140 x 200 cm
Nosnosť: 120 kg
Farba: imitácia dreva dub
Cena postele: s roštom, bez matraca
Rošt: drevený, latkový
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Štýl: moderné

Posteľ pre študentov Naturela

A nielen pre študentov, rozmer miesta na spanie 140x200 cm je vhodný tiež pre osoby žijúce single, keď nechcú klasickú manželskú posteľ a detská posteľ je akosi málo. Kolekcia Naturala ponúka tiež možnosť obstarania zásuvky pod posteľ a nechýba ani detská posteľ s klasickým miestom na spanie 90x200 cm. V kolekcii vďaka širokej ponuke samostatných dielov možno vybrať také, ktoré sú vhodné pre kompletné vybavenie študentskej izby a s rozmerovo menšou posteľou tiež detskej izby. Dané diely sú vo veľmi modernom dizajne a vo vierohodné imitácii dreva dub. Nielen posteľ, ale všetky diely z kolekcie sú na nerozoznanie od pravého dubového nábytku.

Vierohodná imitácia dreva dub, komfortná posteľ pre študenta

  • cena postele s roštom a šuplíkom

  • rozmer miesta spanie 140x200 cm

  • nosnosť postele 120 kg

  • šuplík ako klasický úložný priestor je rozdelený vo vnútornom priestore na dve časti

  • kvalitné spracovanie s certifikáciou zaručuje ľahkú montáž

  • do postele odporúčame matrac s minimálnou výškou 15 cm

  • v kolekcii ponuka ďalších dielov pre vybavenie študentskej izby

  • doprava a výnos na poschodie zadarmo


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

 

Ak zvažujete kompletnú premenu detskej izby na študentskú, kolekcia nábytku Naturela je veľmi vhodná. Dizajn vrátane prírodné imitácie dreva dub je vhodný pre dospievajúce deti, za interiér vybavený práve týmto nábytkom sa určite nebudú hanbiť. Veľmi vhodné je tiež obstaranie postele s väčším rozmerom na spanie, v detskej posteli by to už nebolo o príliš veľké kvalite spánku. A nepodceňujte ani výber matraca, ktorá by mala byť rovnako kvalitná ako posteľ. Za zmienku ešte stojí písací stôl, ktorý ponúka dostatočne veľkú pracovnú plochu aj pre študenta.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.


Aldo býva s vami, buďme v kontakte