Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Posteľná súprava s jemným vzorom Cream

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00221-2022
  • 65% bavlna / 35% polyester
  • obliečky na prikrývku: 200 x 220 cm
  • prestieradlo : 220 x 240 cm
  • obliečky na vankúš: 50 x 70 cm (2 ks)
  • možno prať v práčke na 30 ° C bez použitia bielidla
  • uzatvárací systém, pre obliečku na vankúš: obálkový typ
  • systém zatvárania povlaku na prikrývku: gombíky
  • počet vlákien: 127

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
90,33 €
72,27 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 90,33 €

Parametre produktu

Farba: čierna, krémová
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Posteľná súprava až posteli dodá eleganciu a štýl

Milujete vzory, okázalosť a originálny dizajn nielen pre nábytok, ale aj dekorácie a doplnky? Tak na našich stránkach nájdete celý rad designov, ktoré inde nie sú v exkluzívnom zastúpení. A nie inak je to aj pre posteľnú súpravu, ako je práve táto, plná vzorov a trendy spojenia odtieňov pre značku luxusu, sivej, béžovej a ďalších pastelových odtieňov, ktoré však tvoria harmonický celok.

V cene zaobstaráte prehoz na posteľ, alebo môžete využívať ako veľkú prikrývku, snímateľný poťah na gombíky, obliečky na dva vankúše a prestieradlo. Obliečky na vankúše v rovnakom vzore prikrývky, alebo prehozu, záleží na vašom využití, pôsobia v spálni vždy dokonale a predovšetkým, ustlaná posteľ je nádherná. Na našich stránkach môžete, pokiaľ aj vaša kúpeľňa susedí so spálňou, zaobstarať vo vhodnom dizajne ďalšie doplnky. Aj uteráky, alebo župan, podložky do kúpeľne, to všetko môže nadväzovať v kúpeľni na spálňu a interiéry sa krásne prepoja.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku nábytku aj dekorácií

Detský nábytok aj nábytok pre dospelých, si získal  za takmer dve desiatky rokov, kedy tento unikátny dizajn ponúkame, mnohým zákazníkom, svojim ojedinelým prístupom k vybaveniu interiérov. Postele, úložné priestory, ale aj nábytok do predsiene a kúpeľne vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových a prírodných odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo. Sme radi, že dizajn francúzskych, ale aj španielskych výrobcov môžeme predstavovať práve na našich stránkach, v exkluzívnom zastúpení. A pri zariaďovaní interiéru nezabudnite na dekorácie a doplnky, ktoré u nás nájdete do všetkých miestností. A zaobstarať dekorácie s nábytkom sa oplatí, ušetríte poštovné a aj najmenšiu drobnosť, vám budeme môcť spolu s nábytkom doručiť našou vlastnou dopravou. 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte