Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Prehoz na posteľ, obliečky na vankúše France

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00242-2022
  • 100% mikrovlákno
  • 650 gr/m²
  • prehoz na posteľ: 260 x 250 cm
  • obliečky na vankúš: 50 x 70 cm (2 ks)
  • vlastnosti prestieradla: neelastické
  • možno prať v práčke na 30 °C

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
120,81 €
102,69 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 120,81 €

Parametre produktu

Farba: ružová
Materiál: mikrovlákno
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Prehoz na posteľ a obliečky na vankúše v jednotnom dizajne

Prehoz i obliečky v rovnakom dizajne dávajú zmysel, posteli to vždy pristane viac. Bezpochyby tiež spálňa, si žiada svoje doplnky a patria medzi ne určite posteľné súpravy a prehozy. Rozhodne osloví tých z vás, ktorí milujete tento špecifický odtieň ružovej, v ktorom v našej ponuke nájdete množstvo ďalších doplnkov. Prehoz na posteľ a dve obliečky odporúčame zaobstarať, ako celok, tiež s posteľnou súpravou v identickom prevedení.

Okrem širokej ponuky nábytku, ktorý pre vás hľadáme v najrôznejších kútoch sveta už druhé desaťročie, môžete u nás zaobstarať aj dekorácie, doplnky a v neposlednom rade posteľné súpravy. Obliečky na vankúše v rovnakom vzore prikrývky, alebo prehozu, záleží na vašom využití, pôsobia v spálni vždy dokonale a predovšetkým, ustlaná posteľ je nádherná. A k tomu všetkému vám na ilustračných fotografiách predstavujeme ďalšie doplnky preto, aby vaša spálňa bola ešte dokonalejšia.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku nábytku aj dekorácií

Detský nábytok aj nábytok pre dospelých, si získal už za takmer dve desiatky rokov, kedy tento unikátny dizajn ponúkame, mnohým zákazníkom, svojim ojedinelým prístupom k vybaveniu interiérov. Postele, úložné priestory, ale aj nábytok do predsiene a kúpeľne vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových a prírodných odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo. Sme radi, že dizajn francúzskych, ale aj španielskych výrobcov môžeme predstavovať práve na našich stránkach, v exkluzívnom zastúpení. A pri zariaďovaní interiéru nezabudnite na dekorácie a doplnky, ktoré u nás nájdete do všetkých miestností. A zaobstarať dekorácie s nábytkom sa oplatí, ušetríte poštovné a aj najmenšiu drobnosť, vám budeme môcť spolu s nábytkom doručiť našou vlastnou dopravou.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte