Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rastúci stôl

Rastúci písací stôl pre deti je skvelou voľbou do každej detskej izbičky. Tieto stoly sú v našom e-shope zastúpené ponukou nemeckého výrobca, ktorý predstavuje detské písacie stoly s možnosťou nastavenia výšky pracovnej dosky, ale navyše aj jej

celý popis

Aldo logo
Potrebujete poradiť?
Zákaznícka podpora:
Po-Pia 8:00 - 17:00
  • Podľa ceny

Rastúci stôl

Rastúci písací stôl pre deti je skvelou voľbou do každej detskej izbičky. Tieto stoly sú v našom e-shope zastúpené ponukou nemeckého výrobca, ktorý predstavuje detské písacie stoly s možnosťou nastavenia výšky pracovnej dosky, ale navyše aj jej sklonu. To oceníte v prípade, že chcete, aby detská izba rástla spolu s vašim dieťaťom, alebo máte deti rôzneho veku. Tieto rastúce stoly pre deti sa veľmi skoro zaradili medzi najobľúbenejšie na našom e-shope.

Dizajn týchto písacích stolov možno označiť za veľmi moderné, využívajúce pestré, pastelové aj prírodné odtiene, ktoré sú do detských izieb vhodnej. Písacie stoly pre dievčatá a písacie stoly pre chlapcov z našej ponuky, jednoducho pre školákov, sú tým najlepším riešením zdravého sedenia. Použité materiály sú kvalitné, čo zaručuje odolnosť, pevnosť a trvanlivosť. Detský písací stôl rastúce je skvelou alternatívou, ktorá je praktická, zároveň šetrí vaše financie. Tento stôl vydrží vášmu dieťaťu až do dospelosti. Vyberte si ten, ktorý sa vám páči, a objednávajte! Dopravné u nás máte zadarmo!

Rastúci stôl