Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Regál k herným stolom Legend

Výrobca: PRS
Kód: PRS0042-2022
  • výška 180 cm, šírka 67 cm, hĺbka 28 cm
  • regál v čiernom prevedení, v cene s ľad osvetlením
  • vhodné doplnenie ku všetkým počítačovým stolom
  • nekonečné množstvo možností zostavenia, pri obstaraní viacerých kusov

nedostupné
319,67 €

Parametre produktu

Výška (cm): 180 cm
Šírka (cm): 67 cm
Hľbka: 28 cm
Hmotnosť: 31 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: čierna
Materiál: laminát 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Regál s policami, ideálne spojenie s herným počítačovým stolom

Francúzsky výrobca, predstavuje široký výber herných stolov, ale taktiež je k dispozícii na výber poschodová posteľ so stolom čierna a to všetko, môžete ešte v detskej izbe doplniť praktickým regálom. Čierny detský nábytok sa stáva predovšetkým u dospievajúcich detí veľmi populárny. Zázemie, ktoré môže mať mnoho podôb, ako uvádzame na ilustračnej fotografii. Herný počítačový stôl Gaming, sa stal jedným z najpredávanejších v poslednom roku a preto sme radi, že teraz tento písací stôl, môžete doplniť nemenej trendy a praktickým regálom. Veľmi praktická, je tiež malá hĺbka regálu, nebude tak príliš zasahovať do priestoru.

Páči sa nám zostava s písacím stolom, kedy po oboch stranách, je umiestnený regál aj keď na fotografii regál iného typu z kolekcie Gaming. Pokiaľ máte doma malého "IT profesionála", určite mu takou zostavou urobíte radosť. Francúzsky výrobca, dodržal aj veľmi trendy, žiadaný odtieň čiernej a tak regál, je možné kombinovať s celým radom herných počítačových stolov v našej ponuke. Ľad osvetlenie, je možné potom u niektorých stolov nastaviť na rovnaký odtieň, ako herný stôl, alebo môžete zvoliť, pre každý segment inú farbu. Všetko už záleží na vašom vkuse. Materiál laminátovej dosky s jednoduchou údržbou.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.
Aldo býva s vami, buďme v kontakte