Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rozkladací jedálenský stôl Basalte oak

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0097-2022
  • kvalitný materiál mdf dosky, hrany so zakončením ABS
  • štýlový jedálenský stôl s vysokou odolnosťou, proti poškodeniu
  • nábytok s certifikáciou, od francúzskeho výrobcu
  • výška 76 cm, šírka 186-234 cm cm, hĺbka 100 cm

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 083,95 €

Parametre produktu

Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 182 cm / 234 cm
Hľbka: 100 cm
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Farba: svetlo sivý dub-imitácia kameňa, dub brushed
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Jedálenský stôl ako má byť, pevný a stabilný

Kolekcia certifikovaného nábytku Basalte, od francúzskeho výrobcu, to je široká ponuka designov, na vybavenie jedálne, ale aj obývacej izby. Jednoducho by nábytok bolo možné charakterizovať ako pevný, mohutný a tak preto nábytok z tejto kolekcie, skôr ako predajcovia odporúčame do väčších miestností, kde jeho celá krása vynikne. Aj s ohľadom na dané rozmery, by v menšom interiéri bol priestor stiesnený. Predstavujeme jedálenský stôl s možnosťou rozloženia, stôl na komfortné stolovanie až desiatich osôb. Vďaka vysokej kvalite je rozloženie stola veľmi jednoduché a rýchle. Zakončenie hrán systémom ABS, materiál laminátu a mdf dosky.

Rustikálny nábytok, alebo tiež, ako je v poslednej dobe označované sedliacky nábytok, alebo nábytok v country designe, má jednu nádhernú vlastnosť. Dokáže vytvoriť vždy nádhernú, hrejivú atmosféru nielen v kuchyni, či jedálni, ale aj obývacej izbe s ohľadom na ponuku ďalších dielov, alebo skrátka kdekoľvek mu zvolíte miesto. Štýlový nábytok je už niekoľko desaťročí stále trendy a môžete mať istotu, že interiér zariadený týmto nábytkom, bude vždy trendy, pretože nepodlieha módnym trendom. V kolekcii Basalte, od francúzskeho výrobcu značkového nábytku, zaobstaráte celý rad dielov nábytku s osobitou atmosférou, vybrať si môžete aj iný typ jedálenského stola, alebo jedálenské lavice, ktoré, so stolmi korešpondujú.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Súvisiaci tovar

Vitrína Basalte medium oak

Vitrína Basalte medium oak

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 218,40 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte