Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rozkladací jedálenský stôl Niko I - biely vysoký lesk

Výrobca: Viko design
Kód: VK003-2023
  • výška 75 cm, hĺbka 80 cm, šírka 120 až 160 cm
  • rozloženie pomocou jedného vkladu v šírke 40 cm
  • materiál mdf dosky a akrylátové dosky
  • hrúbka dosiek 40 mm, zažehlené hrany
  • kvalitná povrchová úprava niekoľkými vrstvami laku
  • vysoký, čiernobiely lesk, odolný voči škrabancom
  • ľahký a rýchly rozklad vďaka vysokej kvalite

nedostupné
1 205,96 €

Parametre produktu

Výška (cm): 75 cm
Šírka (cm): 120 / 160 cm
Hľbka: 80 cm
Hmotnosť: 69 kg
Počet balíkov: 3 ks
Materiál: mdf doska
Hrúbka dosky: 30-40 mm
Prevedenie: zažehlené hrany, vysoký lesk v laku
Farba: biela
Spôsob dodania: v demonte
Záruka: 24 mesiacov
Povrchová úprava: lakovaním

Obľúbený biely vysoký lesk pre rozkladací stôl

V kolekcii rozkladacích jedálenských stolov Niko, môžete vyberať hneď z niekoľkých farebných kombinácií vysokého lesku. Povrchová úprava, ktorá je tak obľúbená v modernom, bytovom dizajne a predovšetkým interiéri. Ak hľadáte rozkladací jedálenský stôl, ktorý by bol dominantným prvkom vo vašej jedálni a priali by ste si tú najvyššiu možnú kvalitu spracovania, veríme, že v kolekcii Niko, si vyberiete a budete spokojní. Z ilustračných fotografií je zrejmá hrúbka materiálu a taktiež kvalitná povrchová úprava vo vysokom lesku v niekoľkých vrstvách. Jedálenský stôl je takmer nezničiteľný a predovšetkým, bude originálnym dizajnom vašej jedálneS ohľadom aj na vlastný dizajn, je veľmi pevný a stabilný, predovšetkým vďaka tomu, ako je riešený podstavec jedálenského stola. Rozklad pomocou vloženia jednej dosky je rýchly a veľmi jednoduchý, rovnako, ako opätovné zloženie jedálenského stola. Materiálom na výrobu sa stala mdf doska s akrylátovou doskou. Zažehlené hrany sa nestrapkajú, povrch je vďaka tvrdosti laku odolný voči mechanickému poškodeniu.

V kolekcii jedálenských stolov, ale aj konferenčných stolíkov, si môžete vybrať z niekoľkých odtieňov vysokého lesku, my vám teraz predstavujeme odtieň bieleho vysokého lesku. K dispozícii je aj biely odtieň v spojení s čiernou či sivou, ale aj čisto čierny vysoký lesk. Kvalitný jedálenský stôl, ktorý prekvapí v mnohých ohľadoch a vo vašom interiéri rozhodne bude dominantným, designovým prvkom.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné, pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte