Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rozkladací jedálenský stôl Niko II - biely vysoký lesk

Výrobca: Viko design
Kód: VK009-2023
  • výška 75 cm, hĺbka 80 cm, šírka 120 až 200 cm
  • rozloženie pomocou jedného vkladu v šírke 40 cm
  • materiál mdf dosky a akrylátové dosky
  • hrúbka dosiek 40 mm, zažehlené hrany
  • kvalitná povrchová úprava niekoľkými vrstvami laku
  • vysoký, biely lesk, odolný voči škrabancom
  • ľahký a rýchly rozklad vďaka vysokej kvalite

nedostupné
1 391,52 €

Parametre produktu

Výška (cm): 75 cm
Šírka (cm): 120 / 200 cm
Hľbka: 80 cm
Hmotnosť: 74 kg
Počet balíkov: 3 ks
Materiál: mdf doska
Hrúbka dosky: 30-40 mm
Prevedenie: zažehlené hrany, vysoký lesk v laku
Farba: biela
Spôsob dodania: v demonte
Záruka: 24 mesiacov
Povrchová úprava: lakovaním

Rozkladací jedálenský stôl v bielom, vysokom lesku, obľúbená voľba

Predovšetkým moderné interiéry sa vyznačujú častým využitím povrchovej úpravy vo vysokom lesku a tiež sa tomuto finišu dáva veľký priestor. A pokiaľ milujete trendy designy, ktoré ponúkajú predsa len niečo navyše, potom je tá najvyššia možná kvalita spracovania a práve úprava v lesku. V tomto prevedení nájdete na našich stránkach celý rad designov, trúfame si tvrdiť tej najvyššej možnej kvality, ktorú sme pre vás dokázali nájsť. Pokiaľ vás oslovil jedálenský stôl v tomto bielom prevedení, potom vás poteší, že v identickom dizajne ponúkame aj konferenčný stolíkSamozrejme aj ten vo vysokom lesku a najvyššej možnej kvalite. Už z fotografie je zrejmá hrúbka materiálu a taktiež kvalitná povrchová úprava vo vysokom lesku v niekoľkých vrstvách. Jedálenský stôl je takmer nezničiteľný a predovšetkým, bude originálnym dizajnom vašej jedálne. S ohľadom aj na vlastný dizajn, je veľmi pevný a stabilný, predovšetkým vďaka tomu, ako je riešený podstavec jedálenského stola. Rozklad pomocou vloženia jednej dosky je rýchly a veľmi jednoduchý, rovnako, ako opätovné zloženie jedálenského stola. Materiálom na výrobu sa stala mdf doska s akrylátovou doskou. Zažehlené hrany sa nestrapkajú, povrch je vďaka tvrdosti laku odolný voči mechanickému poškodeniu.

V kolekcii jedálenských stolov, ale aj konferenčných stolíkov, si môžete vybrať z niekoľkých odtieňov vysokého lesku, my vám teraz predstavujeme obľúbený, čisto biely vysoký lesk. K dispozícii je aj čisto čierny, alebo kombinácia biela so sivým vysokým leskom. Kvalitný jedálenský stôl, ktorý prekvapí v mnohých ohľadoch a vo vašom interiéri rozhodne bude dominantným, designovým prvkom.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné, pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte