Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rozkladacia postieľka pre bábätko s zásuvkou Marius

Výrobca: Gaut
Kód: GA00305-2020
 • rozmery šuplíku, výška 17 cm, šírka 140 cm, hĺbka 72 cm
 • cena postieľky s roštom a zásuvkou, s panelmi pre jej rozloženie
 • rozmer miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm
 • zakončenie hrán ABS, postieľka s certifikáciou

nedostupné
853,65 €

Parametre produktu

Výška (cm): 86 cm
Šírka (cm): 144 cm
Hľbka: 73 cm
Priestor na spanie: 70x140 cm
Cena postieľky: s roštom, bez matrace
Rošt: dve možné polohy
Farba: dub sivý - biela
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Detská izba filter: pre bábätko

Postieľka pre bábätko až do doby, než dieťa začne chodiť do školy

Rozhodne nielen úspora finančných prostriedkov, ale aj možnosť posunúť rozhodnutie, akú detskú izbu pre školáka zaobstarať, na neskoršiu dobu. A to je len dobre, pretože v troch rokoch ešte bábätko, dieťa, nemôže mať svoj vyhranený vkus. A čím neskôr izba pre školáka budete zariaďovať, tým lepšie vyberiete. Už budete vedieť, čo sa mu páči, aké má záujmy, ktorá je jeho najobľúbenejšia farba. Vo veku troch rokov bábätka, túto krásnu postieľku rozložíte na posteľ pre predškoláka. Posteľ má rovnaký rozmer, nemusíte meniť ani matrac. Ak kúpite aj ďalšie diely nábytku z kolekcie Marius, ako je šatníková skriňa, alebo komoda, potom tieto diely môžete zachovať do izby školáka, stačí zaobstarať len posteľ pre matrac o veľkosti 90x200 cm a písací stôl. Úspora za obstaranie nábytku je značná.

Postieľka na rozloženie je veľmi jednoduchá, po rozložení rovnaký rozmer miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Nemusíte tak, po rozložení postieľky na posteľ meniť ani matrac. Rozmer 70x140 cm je tiež ideálny na to, aby si dieťa privyklo inému tvaru postele, už bez vysokých bočníc a v malej posteli, respektíve v posteli s rovnakým rozmerom miesta na spanie je tento prechod pre vaše dieťa menej násilný. V čase, keď vaše dieťa dosiahne vzrastu 120 cm, je čas už na obstaranie postele s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm. Zhruba platí, že posteľ by mala byť vždy o 20 cm dlhší, než meriame. U postieľky s rozmerom 70x140 cm, je to teda vzrast dieťaťa 120 cm. Ak však máte iné plány a postieľku nechcete rozkladať, práve vám ju ponúkame. V cene postieľky je praktický šuplík, ktorý využijete aj po rozložení postieľky na posteľ, práve vďaka tomu, že rozmer miesta na spanie zostáva zachovaný.

Postieľka s radou možností, ktoré oddiali obstaranie izby pre školáka

 • rozmer miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm

 • cena postieľky s roštom, zásuvkou a panely pre jej rozloženie

 • rošt ponúka dve možné polohy

 • dve latky s možnosťou odstránenia

 • kvalitné materiály pre výrobu, MDF doska laminát 22 mm

 • zakončenie hrán ABS

 • postieľka s certifikáciou

 • rozmery šuplíku, výška 17 cm, šírka 140 cm, hĺbka 72 cm

 • jednoduchá montáž, nábytok bez údržby


NF EN-716: 2008 + A1: 2013 pre detské postieľky
NF D60-300-4: 2012 pre postele pre batoľatá a predškolákov
NF EN-12221 pre prebaľovací jednotky

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte