0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Ružový detský stolík so stoličkami z masívu My color

Výrobca: HoppeK
Kód: HPK00259-2015
140,71 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Cena: 2 kreslá, stolík
Materiál: borovica / MDF
Spôsob dodania: v demonte
Farba: ružová
Výrobca: dánsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Detská stolička: 28x50x28 cm
Detský stôl: 50x47x50 cm

Ružový detský nábytok z masívu v zostave

Ponuka zostavy v ružovom odtieni, samozrejme pre eventuálne vybavenie detskej izby pre malú slečnu, alebo dve slečny. V cene zostavy sú dve stoličky a stolík, možno však všetko kúpiť aj samostatne. Ak potrebujete napríklad len stolček, alebo stoličku, nie je problém a dokonca si môžete identický dizajn zostavy vybrať aj v mnohých ďalších odtieňoch. Nechýbajú ani ďalšie z obľúbených dievčenských odtieňov, fialová. Výrobca nezabudol ani na pánov chlapcov a tak v ponuke je aj zostava detského nábytku v modrom prevedení. Ak chcete naozaj vysoký komfort pre svoje deti, môžete k stoličkám zaobstarať aj látkové sedáky v kategórii detských dekorácií. Interiéry vybavené ružovým detským nábytkom sú naozaj veľmi romantické.

 

Dánsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, detský nábytok je tiež certifikovaný. Pre výrobu požíva kvalitné drevo borovice, ktoré je riadne vysušené a bez kazov, preto je povrch nábytku hladký. Rovnako nedochádza k deformácii nábytku vplyvom zmeny teplôt v interiéri. Dodanie stoličky a stola v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkom a dekoráciami Hoppekids môžete premeniť detskú izbu vášho dieťaťa vo vysnívaný svet. Ponuka je flexibilná a vyberať môžete témy, ktoré budú charakterizovať osobnosť a charakter dieťaťa. Detskú izbu vybavíte podľa jeho záujmov či obľúbených rozprávkových postavičiek. Detský nábytok je modulový, vy sami zostavujete všetko od začiatku až dokonca tak, aby ste docielili maximálne funkčného priestoru.
Aj my na nábytku Aldo sme rodičmi detí a preto si uvedomujeme ako ťažké je vybaviť detskú izbu, aby naše ratolesti boli spokojné.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Súvisiaci tovary

Detská stolička z masívu 36-1026-76-000

Detská stolička z masívu 36-1026-76-000

Predpokládaný termín:
3-4 týždňě
38,91 €

Alternatívne tovary

Detský stolík so stoličkami z masívu Fairytale - set

Detský stolík so stoličkami z masívu Fairytale - set

Predpokládaný termín:
skladom-doručenie iba ihneď
od 38,91 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.