Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Sada obrazov na stenu Goldeni - 3 kusy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00615-2022
  • 100% mdf
  • hrúbka: 2 cm
  • rám: 100% plast
  • veľkosť: 35 x 45 cm (3 ks)

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
94,43 €
75,54 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 94,43 €

Parametre produktu

Výška (cm): 45 cm
Šírka (cm): 35 cm
Farba: sivá, čierna, zlatá
Materiál: mdf doska
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Set troch obrazov na stenu s obľúbeným zlatým prvkom

Pre milovníkov čierneho, sivého a zlatého odtieňa. Obraz, ktorý má primárne evokovať sopečnú činnosť, obraz na stenu, ktorý patrí do skupiny abstraktného umenia. A ak je abstrakcia na vás príliš a skôr hľadáte obraz, ktorý by mal konkrétnu podobu, aj také v našej ponuke nájdete, pretože kategória obrazov a nástenných hodín je naozaj široká. 

Obrazy sú tiež veľmi kvalitné, materiálom sa stala mdf doska. Vďaka potlači je tiež zaistená vysoká stálosť odtieňov. Obraz zostavený z troch dielov, môže ozvláštniť stenu v každom type miestnosti. S ohľadom na jeho rozmery vyzerá úchvatne nad komodou, posteľou, alebo prečo nie napríklad písacím stolom. Na zjednotenie interiéru je potom vhodné ďalej pokračovať ešte ďalšími doplnkami v žltom, alebo modrom odtieni.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte