Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Sada uterákov Dolce - 3 kusy

Výrobca: Hanah home
Kód: AGD00268-2022
  • 100% bavlna
  • 560 g/m²
  • rozmery: 50 x 90 cm (3 ks)
  • možno prať v práčke na 40 °C

nedostupné
37,52 €

Parametre produktu

Výška (cm): 90 cm
Šírka (cm): 50 cm
Farba: hnedá
Materiál: 100% bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Uteráky môžu byť veľmi elegantným prvkom v kúpeľni

O sade troch uterákov Dolce v pastelových odtieňoch, to môžeme povedať. Pokiaľ chcete, aby detaily tvorili pomyselný, jednotný celok, potom je lepšie voliť odtiene z jedného farebného spektra. Pre dizajnové ucelenie kúpeľne je ideálne, keď kupujete textílie, ako sú uteráky, osušky a napríklad aj podložky, v jednotnom tóne. Nemusí byť všetko v rovnakom odtieni, ale veľmi pôsobivé je, keď uteráky, sú napríklad práve v niekoľkých tónoch jedného farebného spektra. Od tmavo hnedého, až po najsvetlejšiu béžovú, či bielu. Alebo napríklad čierneho, až po celkom svetlý sivý odtieň.

Uteráky dokážu vytvoriť z vašej kúpeľne malý zázrak a na nábytku Aldo, sme na zázraky, ako robení. S láskou pre vás vyberáme nielen nábytok, ale aj dekorácie a doplnky. Okrem uterákov v nádherných, trendy tónoch a príjemných, jemných vzoroch, nájdete v ponuke do vašej kúpeľne skoro všetko. Od zásobníkov na mydlo, až po dekorácie na stenu. A samozrejme desiatky odtieňov a vzorov uterákov a osušiek.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.


Aldo býva s vami, buďme v kontakte