Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa Orlando

Výrobca: PRS-Delay
Kód: PRS00225-2022
  • výška 170,3 cm, šírka 78 cm, hĺbka 38 cm
  • celková hmotnosť 47 kg
  • doručíme v dvoch balíkoch našou vlastnou dopravou
  • materiál, laminát, francúzsky výrobca

Predpokladané doručenie k vám do 8 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
237,33 €

Parametre produktu

Výška (cm): 170,3 cm
Šírka (cm): 78 cm
Hľbka: 38 cm
Hmotnosť: 47 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: dub, čierna
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Šatníková skriňa policová, riešenie nielen predsiene

Najčastejšie sa šatníková skriňa s policami, tak, ako vám práve predstavujeme, kupuje do predsiene a slúži, ako veľký botník pre početnejšiu rodinu. Ale skriňa Orlando, z kolekcie od francúzskeho výrobcu, môže byť praktickým prvkom napríklad aj v detskej izbe, alebo kancelárii. V dnešnej neľahkej, turbulentnej dobe stavil francúzsky výrobca novými kolekciami nábytku, predovšetkým na dostupnú cenu a pre šatníkovú skriňu Orlando, príjemná cena rozhodne platí.

Dostupné ceny výrobca docielil jednoduchým návrhom a materiálom laminátu, ktorý však nič neuberá na kvalite skrine a už vôbec nie na kvalite spracovania. Nábytok francúzskeho výrobcu, predstavujeme na našich stránkach už druhé desaťročie a práve pre jeho kvalitu a dostupnú cenu patrí nábytok k veľmi obľúbeným. V neposlednom rade, kolekcia nábytku Orlando a Daily, ponúka naozaj jednu z najväčších výberov šatníkových skríň a tak pokiaľ hľadáte väčší rozmer, alebo skriňu so zrkadlom, všetko je vám v tejto kolekcii k dispozícii.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajcovia nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí, bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie, pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Šatníková skriňa so zrkadlom biela Daily - basic

Šatníková skriňa so zrkadlom biela Daily - basic

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
295,90 €
Šatníková skriňa biela Orlando

Šatníková skriňa biela Orlando

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
219,71 €
Šatníková skriňa dub Orlando

Šatníková skriňa dub Orlando

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
219,71 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte