Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Stolík pod televíziu Tomy

Výrobca: PRS
Kód: PRS0028-2023
  • výška 43 cm, šírka 155 cm, hĺbka 40 cm
  • nadčasová, obľúbená kombinácia odtieňov
  • materiál, laminátová doska
  • Francúzsky výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
153,14 €

Parametre produktu

Výška (cm): 43 cm
Šírka (cm): 155 cm
Hľbka: 40 cm
Hmotnosť: 24 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub-sivá, antracit
Materiál: laminátová doska 15 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Televízny stolík, kontrast, ktorý vynikne

Televízny stolík, je neoddeliteľnou súčasťou zariadenia obývacej izby a veríme, že takmer každá domácnosť má aspoň jeden. V našej ponuke si môžete vybrať aj z nepreberného množstva televíznych stolíkov, ktoré sa líšia dizajnom a odtieňmi. Vzhľadom na veľké rozmery televízorov sa zmenili aj rozmery stolíkov pod ne. Dnes sú bežne dostupné v šírkach takmer dva metre a televízny stolík, ktorý teraz predstavujeme v mene francúzskeho výrobcu, rozhodne nie je výnimkou.

Páči sa nám kontrastná kombinácia odtieňov svetlého dreva v imitácii s tmavosivou, takmer čiernou farbou. V posledných mesiacoch obľúbený dizajn aj do študentskej izby. Čierny odtieň, alebo tmavosivá sa vo všeobecnosti dostávajú do popredia záujmu v modernom interiérovom dizajne. Výrobným materiálom sa stala laminátová doska.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať exkluzívne zastúpenie daného výrobcu, a nemusí to byť len francúzsky výrobca, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a my, ako predajca nábytku, sme veľmi radi, že sa môžeme pochváliť týmto zastúpením u viacerých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie to čaro, že interiér je originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré sa snažíme pre vás zákazníkov získať, a o to sa snažíme už takmer dve desaťročia. Nábytok s dušou, nábytok s vervou, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot bola založená vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Výsledkom je, že detský nábytok spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky, ako aj ploché balenie na jednoduchú prepravu spolu s podrobným návodom na montáž.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
30%
Dizajnový televízny stolík Ness graphite

Dizajnový televízny stolík Ness graphite

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
235,81 €
165,07 €
Skladom Skladom
30%
Stolík pod televíziu Astral oak nordic

Stolík pod televíziu Astral oak nordic

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
198,19 €
138,73 €
Stolík pod televíziu Helma

Stolík pod televíziu Helma

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
235,33 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte