Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Televízna stena Cube II

Výrobca: Trasman
Kód: TRS0085-2022
  • výška 150,4 cm, šírka 159,8 cm, hĺbka 41 cm
  • materiál laminátu až 22 mm
  • povrchová úprava poctivou dyhou
  • ponuka ďalších dielov v identickom dizajne

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
423,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 150,4 cm
Šírka (cm): 159,8 cm
Hľbka: 41 cm
Hmotnosť: 50 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: dub, antracit
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Minimalistický dizajn je vždy elegantným riešením obývacej izby

Nábytok do každého typu miestnosti vyberáme vždy podľa dispozícií danej izby, ktorú máme k dispozícii a podľa veľkosti izby, je vnímaný aj daný typ nábytku. A tak pokiaľ je vaša obývacia izba skôr menších rozmerov, bude stena na umiestnenie televízneho prijímača vnímaná v danej miestnosti skôr, ako tradičnou obývacou stenou. A samozrejme zase naopak. Vo veľkej miestnosti si môžete dovoliť vnímať tento diel nábytku, ako televízny stolík a využiť sa dá nielen v obývacej izbe, ale napríklad aj študentskej izbe, alebo domácej pracovni. V modernom, bytovom dizajne sa fantázii medze nekladú, všetko je o priestore, ktorý má každý z nás k dispozícii.

V každom prípade si trúfame povedať, že dizajn televízneho stolíka, alebo tohto typu nábytku, nech už je každým vnímaný akokoľvek, patrí k veľmi trendy, elegantným a praktickým. Okrem priestoru na umiestnenie prijímača, získate obstaraním steny celý rad úložných a odkladacích priestorov, ktoré vďaka dômyselnému dizajnu nezaberú príliš miesta. Áno, radi odporučíme tento typ riešenia do menších interiérov. Pre nábytok predovšetkým je však hlavne dôležitá kvalita spracovania a to je pre designy španielskeho výrobcu splnené. Jeho dizajny môžete vídavať v našej ponuke už niekoľko rokov. Materiál dostatočne silné laminátové dosky v spojení s dyhou, je určitou zárukou kvality samo o sebe. Ponuka nábytku do obývacej izby je široká, veríme, že aj vy nájdete svoj obľúbený „kúsok“.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredí predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu je dlhodobá a rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam je zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

 

Alternatívny tovar

Obývacia stena, tv stolík Sky - čierna, dub

Obývacia stena, tv stolík Sky - čierna, dub

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
310,05 €
Skladom Skladom
15%
Obývacia stena Cosmit Hamilton

Obývacia stena Cosmit Hamilton

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
678,75 €
576,94 €
Televízna stena Cube

Televízna stena Cube

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
391,10 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte