Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Trendy písací stôl s regálom Shadow

Výrobca: PRS
Kód: PRS005-2021
  • písací stôl s možnosťou variabilného zostavenia (ľavá i pravá)
  • písací stôl, ktorý vašu prácu z efektívni, všetko budete mať po ruke
  • dizajnový prvok, pristane bude mu to všade
  • dizajn, ktorý je vhodný aj do malého interiéru, stôl šetrí miesto

nedostupné
427,90 €

Parametre produktu

Výška (cm): 160 cm
Šírka (cm): 142,8 cm
Hľbka: 104,4 cm
Farba: sivá, antracit
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Typ:: s nadstavcom

S písacím stolom Shadow rozhodne nebudete nič hľadať, pretože všetko budete mať po ruke

Naviac predstavujeme písací stôl, ktorý naozaj inde nenájdete. Regál, ktorý je súčasťou uceleného konceptu písacieho stola, ponúka detailne a veľmi členite delené odkladacie a úložné priestory. Šuplíky, odkladacia polica, ale aj dizajnovo veľmi efektné horizontálne delenie, ktoré možno využiť aj ako zakladač. Písací stôl v nadčasovom dizajne exkluzívne len na našich stránkach.

Písací stôl, ktorý poteší ľavákov i pravákov, pretože jeho zostavenie je možné v dvoch variantoch. Regál, tak ako sme vám zmienili už na začiatku, kde naozaj budete mať všetko po ruke už len z toho dôvodu, že písací stôl si zostavíte podľa vašich individuálnych potrieb. Pekné je určite aj kontrastné spojenie odtieňov, ktoré sa hodí do každého interiéru. A prvok, ktorý tiež prekvapí, je široká odkladacia plocha pod pracovnou doskou. Francúzsky dizajnér naozaj pri návrhu tohto písacieho stola pamätal na všetky potreby, ktoré pri práci každý z nás môže mať. V neposlednom rade, tento dizajnový písací stôl bude originálnym doplnením každého interiéru.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte